Source Message

End....

1. září 2011 v 21:31 | Moniqa
Stručně to asi bude lepší je mi líto ,ale je to tak je tu konec na tomto blogu jsem byla pouze 2 měsíce,ale tyto 2 měsíce byli pro mě velmi krásné ...našla jsem si nové přátele a zjistila vice věcí o Demi...Ale bohužel je tady škola a já jdu prvním rokem na střední ...take chci mít dobré známky,ale take chci chodit ven! A v tom mi blog překáži...nejdřív jsem měla blog jako takové potěšení...a zároveň i jako zábavu,ale ted to přerůstá v povinnost a to se mi nelíbí...nevím jestli tomu mám říkat "KONEC nebo "HIATUS" možná se někdy vrátím,ale možna ne ....Doufám ,že si mě aspoň trošičku budete pomatovat ..Já vas určitě ...Děkuji blogu a děkuji vám! :)

Really??

31. srpna 2011 v 7:31 | Moniqa
Opravdu nevím jak a co bude s tímto blogem ,protože začíná škola a já už teď nemám na blog vůbec čas a jelikož du na střední ,tak se bojím , že blog vůbec nechám....opravdu nevím jestli to tu budu stíhat pokud ano...tak jdu do toho a blog nenechám bez článku ,ale pokud ne...tak nevím....No uvidím začátek školního roku se nevratně blížííííí :///...Každopádně mě dnes omluvte jedu na zápisový den ...a budu nakupovat věci do školy...takže přidám články až na večer :)

Happy Birthday Demi Lovato

20. srpna 2011 v 17:00 | Moniqa
Bohužel jsem nemohla nic připravit ,protože jsem na dovolené ....Tento článek je přednastavený :)
Tímto článkem bych chtěla moc a moc popřát k narozeninám mé nejúžasnější hvězdě Demi Lovato.
Vždy bude moje číslo 1. třeba až vyrostu už nebude mím číslem 1. ,ale stále bude v mém srdci pro ní zvláštní místo :).
Demi je úžasná zpěvačka a herečka...Ze všemi problémy se ktertými se poprala bych já nikdy nezvládla..
Proto jí přeji všechno nejlepší ,hodně štěstí a zdráví! A hlavně takoví optisismus jaký má teď ,aby jí vydržel nadále :)
A hlavně ať je taková jako do teď ...Moc jí mám ráda :)...
Vím ,že tento článek psát je asi zbytečně...protože si ho nikdy nepřečte.,ale je to prostě můj blog ..tak aspoň na blogu! :)
Právě si asi někde užívám v itálii .možná sem u moře ..možná sem v hotelu ...možná sem z nějakým chalanom na večeři ....:D :D :D :D Snad tady v čr je krásný počasí...Užívejte zbytek prázdnin!

HIATUS 17.8-28.8

17. srpna 2011 v 14:51 | Moniqa
Bohužel je to tak ..Musím dát Hiatus .V pátek odjiždím do Itálie a znáto to balení a vše kolem toho ... :).Takže se tu beze mě obejdite :D . Vynechte mě prosím ze všech kontrol a popřípadně zápisu...Až se vrátím čekejte nový design! Tak se tu mějte Papa! :D

No News...Again!

13. srpna 2011 v 22:22 | Moniqa

Demi Lovato wallpaper! - demi-lovato photo
Opět bohužel nejsou žádné novinky ...Takže mě zbívalo jen zprávy z Twitteru .Dnes jsem opět neměla vůbec čas jeli jsme za babičkou. Protože byli u ní hody takže na oběd..Oběd byl tedy vynikající no a potom na kolotoče :D Opět jsem jezdila jenom já aspoň se taťkovi provětrala trošku peněženka :) Přijeli jsme domů kolem půl 8. Musela jsem se jít rychle namočit do horké vany, protože na hodech byla strašná zima :( . Potom jsem shlédla úžasný snímek Monte Carlo v hlavních rolích se Selenou Gomez a Leighton Meester. Ten film je opravdu úžasný nejlepší!!!! ...Je to na způsob Italských prázdnin s Hillary Duff ..Ale bylo to více akční a více emotivní prostě krásnej film...Teď si stahuji Je to i můj život ,protože jsem viděla začátek na HBO ,ale více jsem se nedodívala takže to musím napravit...Protože je to také opět moc úžasný film :) . Takže doporučuji..Asi si už půjdu lehnout no nevím... jinak 19.8 jedu na dovolenou do itálie takže promeškám narozeniny Demi ,což je mi líto ,ale tak článek bude přednastavený :) Dobrou :)*

I Cook Pizza | Source Message

11. srpna 2011 v 19:31 | Moniqa
Já jsem se dneska tak strašně nudila :( Bohužel novinky nejsou žádné Demi asi někde odpočívá doma v klídku ...Já se jí ani nedivím...No ,ale jak napovídá název článku dala jsem se do vaření Pizzy ! Došel nám leták od Hrušky (obchodňák) a na zadní straně jsou pokaždé nějaké recepty a včera tam byla pizza ..Překvapilo mě protože se to dělá s bílím jogurtem ! :? No nevím..právě je v torubě a doufám že bude výborná protože je to moje asi 5 pizza ,kterou vařím ( nikdy se mi pizza nepovede) :D Tak uvidíme držte mi palce!!Jinak krásně voní a těsto vypadalo v pořádku... :)

Thank You Vote For Demi | Source Message

8. srpna 2011 v 12:43 | Moniqa
Moc bych vám chtěla poděkovat za hlasy pro Demi Lovato...Bohužel jsme jí nedostaly na všechny nominace nejvýše ,ale jednu ANO...A To za letní song - Skyscraper !

Help Me Please!!!...

5. srpna 2011 v 10:26 | Moniqa
Mohly by jste mi prosím hlásnou tady byla bych vám moc vděčná jsem tam jako Katy!!!Moc vás prosím :) Novinky za okamžik ! :)

Sonny With A Chance | Source Message

3. srpna 2011 v 18:15 | Moniqa
Rozhodla jsem se , že měsíc srpen bude ve znamení Sonny With A Chance...

Rozpis:
01. Přidání Sonny With A Chance | 1. série | Celé epizody
02. Přidání Screencaps | 1. série
03. Přidání Sonny With A Chance | 2. série | Celé epizody
04.Přidání Screencaps | 2. série

Rozhodla jsem se tak ,protože Demi moc novinek nemá a já se doma nudím...

/Bohužel mi stále nejdou přidávat komentáře/


I'm Sad

2. srpna 2011 v 19:16 | Moniqa
Možná toto bude znít jako nějaká lítost, ale když přemýšlím..tak opravdu lituju toho , že jsem se vůbec narodila...Prostě moje mamka je cikánka ,ale normálně pracuje v nemocnici jako doktorka je úplně normální a vůbec se neliší od ostatních lidí...Můj tatka je běloch a já jsem taky běloška...Jenže děcka z předměstí Brna , prostě nemůžou vystát , že se jim sem nastěhoval cikán...Mamce nic neřeknou na to si nedovolijou, ale na mě stáler vykřikují..Táhni odkud jsi přišla...Mi tady cikány nechcem a podobně...Prostě kluci kolem 15-16 let ..Stále mi nadavají a už se i bojím vykézt z baráku , protože vím, že určitě někoho z té zkvadry potkám...Ještě ke všemu mi dneska odvezla rychlá babičku do nemocnice a vypadá to s ní opravdu špatně! Byla jsem strašně smutná, protože doktoři nám zdělili , že kdykoliv může zemřít...A protože mě bylo opravdu špatně...šla jsem na dětský hřiště nikdo tam nebyl tak jsem měla sluchátka v uších a poslouchala hudbu...Najednou přišla ta skvadra a to bylo , že smrdíš táhní, chcípni a já jsem to prostě nevydržela tak jsem vyhrkla ze sebe že mě umírá babička a aspon dneska by toho mohli nechat..Oni se mě začali hned smát , že mě tady nikdo nechce,at táhnu...Podle mě je to strašně hnusnýý...a bohužel to přerostlo v to, že se o to tady musím podělit tady na blogu...Já jsem strašně hádava jenže se jich už aji bojím...Jednou šel ten jeden se psem a řekl mu trhej a on se po mě vrhl...málem mě kousl..Prostě se bojím....Bojím se jich..Bojím se o babičku!
Tak vás všechny prosím neházejte cikány do jednoho pytle! Mnohdy jsou lepší než běloši.... Nevím ,ale už ani nechci vycházet z domu....Nikomu jsem to neřekla...Možná bych ani neměla...je mě trapn jít za mamkou a říci co se děje...když se jedná o ní...prostě nevím co mám dělat....

No News

30. července 2011 v 18:35 | Moniqa
Takže...Bohužel novinky vůbec nejsou. Takže se uvidíme asi zítra! Dneska jsme byli na Macoše s mamkou a s taťkou a bohužel i s bratrem ://...Stále mě strašil a bafal na mě! Blbec, ale jinak to bylo celkem fajn! Kdo neví tak Macocha je krápníková jeskyně...13 jedeme do Šiklova mlýna do Westernového městečka ,protože tam je Rodeo! Ale jako mě to moc nebere...Ale protože jak jsem říkala, že novinky nejsou tak se uvidíme až zítra pa! :)*

I'm Going To Brno

28. července 2011 v 22:10 | Moniqa
loading
Zítra tu bohužel nebudu , protože opět jedu na nákupy do Brna....No tak jako o prázdninách nuda , tak co se budu nudit doma...Koupím si nějaké tričko, mikinu a dál no uvidíme podle situace v peněžence :D . Jinak Demi potvrdila svou účast na TEEN CHOICE AWARDS ! Takže na 90% by měla určitě přijít na ceremoniál :) . Doufám, že budou strašně velký slevy , abych sí třeba místo jedné mikiny k tomu mohla koupit ještě třeba 2 trička :D :D Ahoj!

I Have To Wait

26. července 2011 v 12:50 | Moniqa
Bohužel dnes asi nic nestihnu..možná navečer musím jít s bratrem do fitka...Přes prázdniny tam je na brigádě jako osobní trenér...né že bych musela to kecám..,ale tak když tam je tak to budu mít zadarmo...A musím ho nějak pořádně vytočit..jenže nevím jak...Včera přijel s Prahy je mu 19...A přijel už v 5 ráno samazřejmě mě musel zbudit ,ale protože mám letiště tak skočil za mnou...Já jsem se tak strašně lekla!!! :// Potom jakože zdar segra jak se vede ne...a kecali sme...Dneska ještě k tomu dělal kolem 11 oběd ...řekl mě že potřebuje píchnout mtk jak debil za ním jdu příjdu tam a on mě řekl jestli není špinavej tk já že ne..a v tom na mě vystříkl kečup :// měl ho schovanej za zádama...ani nevíte jak sem nasraná ..měla jsem od toho celý vlasy...dokonce mi to vlítlo i do očí palilo to jak..... No prostě strašný a on se jenmo řehtal!!!! Naposledy!!! Doufám , že zase brzo odjete...Takže si asi dokážete představit jak sem nezkutečně vytočená...já se urázím jen málokdy ..ted sem se teda taky neurazila ...ale myslela jsem že mu něco strašnýho udělám a moc do smíchu by mi nebylo ...A ted jsem zjistila že se objevili nový Candids s demi z letiště...Tak možná přidám..jdu do fitka ! Doufám , že mu něco hroznýho udělám..držte mi palce ....:// :)

TOP 10 Singer

25. července 2011 v 15:34 | Moniqa
Jen jsem si tak pro sebe udělala TOP 10 mých nejoblíbenějších zpěvaček. (jsem se nudila):
01.Demi Lovato
02.Lady Gaga
03.Katy Perry
04.Rihanna
05.Adele
06.Shakira
07.Leona Lewis
08.Selena Gomez
09.Beyonce
10.Jessie J

Not Time

24. července 2011 v 16:23 | Katy
Takže..moc se omlouvám , že jsem tu nic nepřidala..stále ještě musím doplnit 3 akce! Na kterých Demi byla..bohužel jsem, ale včera byla s taťkou a se psem u holiče :)..A dnes jsem zase byla s mamkou v Tescu nakupovat...jídlo atd... No včera jsem ještě zjistila , že umřela Amy Winehouse ..Měla tak strašně senzační hlas... Byla jsem její fanynka , i když byla stále sfetovaná a pod drogami , tak její hlas byl prostě oslňujíci...Toto jsem prostě opravdu nečekala :( Novinky tu budou zřejmě až zítra , protože jakmile se začnete dívat na Pretty Little Liars tk vás to už prostě nepustí... :D Právě jsem u 10 dílů jsem tak strašně napjatá jak to všechno dopadne!!!!Mějte se tu a zítra opravdu přidám vše :) Papa...

Pretty Little Liars...It's Super !

22. července 2011 v 22:17 | Katy
Takže...jak napovídá článek...Opět jsem se zamilovala tentokrát do seriálu Pretty Little Liars. Po shlédnutí dvou epizod jsem uplně k vytržení co a jak bude v další epizodě...Zítra se chci rozhodně podívat na další....Porotže času je hodně tk to určitě stihnu také chci ulož nové candids a appearances, které se dnes objevili , ale já se na to vyprdla :)....No nic půjdu spát...Jinak bych i chtěla popřát Seleně Gomez všechno nejlepší....a doufám ... že opět uvidíme zase "DELENA" ! :)
No...plánuji se ještě začít dívat na HUGE...hodně lidí to chváli...V tom seriálu hraje i má hodně oblíbená herečka...No tk uvídíme...:) Dobrou noc...a ještě obrázek:

Statics 11.7-17.7

21. července 2011 v 17:54 | Katy
Takže je tu první statistika:
PO-25
ÚT-14
ST-20
ČT-14
PÁ-25
SO-26
NE-17
CELKEM- 141

MOC VÁM DĚKUJI NA TO ŽE TO JE PRVNÍ STATISTIKA SI MYSLÍM....ÚSPĚCH :)

Help Sel<3

21. července 2011 v 17:38 | Katy
Takže tímto článkem jsem se rozhodla...sice vím , že asi moc lidí na to nezareaguje ,ale i tak bych vás moc chtěla poprosit aby jste se přihlásili do soutěže , je to stylingová soutěž prostě si založite účet na Looklet.com . Vytvoříš si účet , někoho si vybereš dáš mu oblečení podle tvého....aby vypadal co nejlépe a pošlěš to na dayysinka@seznam.cz do mejlu dáš svůj výtvor , jméno a blog! (popř. webovku) .... Více http://selenaweb-fan.blog.cz/1106/competition-stylling moc by mi to pomohlo kdybyste to zkusili díky!

I'm sorry....

20. července 2011 v 18:55 | Katy
Moc se omlouvám...,ale prostě se novinky moc nehrnou :( Jakmile opět budou přidám :) Jinak jak si užíváte prázdniny...Já skvělě včera jsem byla na HP7 úžasný film a mimochodem nejlepší ze všech 8 dílů :) ... Nakoupila jsem si v Olimpii spoustu nového oblečení :) Takže mamce se trošku provětrala peněženka :D Už jen pár dnů a je srpen . V září nastupuji na novou školu .Přecházím ze základky na střední tk mě držte palce :).... Bojím se tam !!!! ://

I'm Back !

18. července 2011 v 10:25 | Katy


Takže... jsem zpět! Hody jsem si náramně užila...Nejlepší hody zatím...No z toho vztahu asi nic nebude ,protože se doteď neozval tk co už ,ale byl tam ještě jeden strašně krásnej kolotočář!!!!! No škoda , že je už konec!!! Tk zase za rok :// Novinky tu budou už po obědě...mějte se zatím :D

It was amazing....I love ...!?

16. července 2011 v 0:14 | Katy
loading
Takže jsem už doma....jestli to znáte /pouze do 12/ Tatínek se o mě zase bál no co už...,ale potkala jsem tam nádhernýho a hlavně sympatickýho kluka ....Připadalo mi to tam jak v nějakým romantickým filmu :). Protože tam bylo tolik lidí že jsme prostě na parketu do sebe narazili a on mě pozval na panáka...ale já prvně že né že nepiju...Ale znáte jeho krásným očím se nedalo odolat :) Tk jsem si s ním tukla a hodila to do sebe! Pak jsme chvilku kecali , většinou teda o mě...pak mě na konec řekl že jsem strašně pěkná a sympatický nwm kolik mu mohlo být ,ale podle mě mu 18 bylo :D Na věk jsem se ho zapomněla zeptat :)...Potom mě doprovodil domů...chtěl po mě telefonní číslo a asi před 5 minutama mě napsal ..,že to tam beze mě je nuda..a že mi přeje dobrou noc :) No uvídíme :D Tak dobrou! V pondělí se uvidíme!

Hiatus On Week

15. července 2011 v 13:55 | Katy


Omlouvám se vám ...ale celý víkedn tu nebudu ...U nás jsou hody takže si chci výkend pořádně užít!!!!!Budu tu až v pondělí! Ahoj ! Z kontrol mě prosím vynechejte :)

This is boredom

13. července 2011 v 19:10 | Katy


Novinky se nějak extra nehrnou a já jsem se dneska strašně nudila....Šla bych ven ...ale nemám s kým ....Šla bych nakoupák ....ale nemám s kým.....šla bych do kina .....ale nemám s kým...proč je to tak strašně těžký???Kdybych měla aspoň pár kámošu....ach jo....! No jo no to je život! A tak třeba za pár měsícu bude líp ..No uvidíme ...Strašně jsem se těšila na prázdniny až budu moct vypadnout od těch naších "blbců" ze třídy...Jenže těd bych radši proseděla na prdeli 6 hodin s nima ve škole než být celé dny úplně sama a doma ! Asi si za to můžu sama :(.... Ale co už....teď jsem si stáhla horor Krvavá Marry tk se chci na to podívat....Ale snad se nebudu bát :)...zdarec zítra!

I best...

13. července 2011 v 13:10 | Katy


Prostě je to tady....Opět jsem se zbláznila do nové písně Skyscraper je úžasná!!!!! Teď takové menší info:
Affs budu všechny řadit do TOP ......uvidím na začátku srpna to nějak rozdělím...
Některý dám do Sister , některý do Regular , a některý nechám v TOP ....Do konce Července budu nabírat pokud vás bude hodně což si teda nemyslím ,a le stát se může vše! Tak vás třeba v srpnu vyřadím...Ale zatím žádné závěry psát nebudu...Nemám moc žádný podmínky vlastně vůbec žádný :D Uvidím.... Jinak se tak nějak nudím...Namám co dělat všechny filmy co jsem chtěla tak jsem viděla :D Neznáte někdo nějakou zábavu??? :D Asi budu uklízet :)

Thank You For Hannah

11. července 2011 v 23:58 | Katy


Možná jsem s tím děkováním už trapná..ale ještě jednou bych chtěla poděkovat jedné úžasné dívčině s blogu SOPHIABUSHDAILY , která aniž by měla něco proti vrhla se do Layoutu pro mě! Tím si jí strašně vážím ...takže ještě jednou chci poděkovat!
 
 

Reklama