News

Why Demi Will "Shock Everybody" With Comeback Album

16. srpna 2011 v 17:06 | Moniqa

Demi lovato - demi-lovato wallpaper
Na interneru jsem našla rozhovor s Ryanem Tedder ,který je z kapely OneRepublic ,a který spolupracoval s Demi na jejím novém abu "Skyscraper ,který výjde jak jsem už zmiňovala 20.9.2011!
Ryane řeknite nám něco o Demi ...Jaká je zpěvačka?
Ryan:S Demi jsem spolupracoval již ve studiu ,takže jsem jí asi 3 měsíce poslouchal na živo a musím říct ,že její zpěv je prostě WOW! Je prostě výborná zpěvačka ...Myslím si ,že bych jí co se technicky zpěvu tíče přiřadil k Kelly Clarkson a to si myslím ,že je už co říci...Vy ne? Demi má úžasné vyšky ..trošku problemi s nízkímí tony ,ale to jsme po 2 dnech dali dohromady...Prostě Demi je opravdu Super! Nemyslím si ,že to je další Disneyho hvězdička z které disney udělal super zpěváckou hvězdu .Demi z disney odešla a já si myslím , že udělala dobře ,prtože ona má na víc .Ona je prostě SOLO...Když se to to tak řekne a hlavně je sama sebou a nestidí se za to co je! To je to hlavní nehraje si na žádnou princezničku je prostě DEMI LOVATO!

Do Somethong Awards 2011 : Winner!

16. srpna 2011 v 12:55 | Moniqa
Kdo ještě neví tak Demi vyhrála společně s Joem Jonasem cenu za nejlepší charitativní píseň ,jedná se o píseň Make of wave, která se objevila ve filmu Oceans. Demi slavnostně přebírala cenu ,ale Joe se z osobních důvodů nedostavil . Jen tak na připomenutí píseň Make of wave:

Demi To Pay Tribute To Britney

14. srpna 2011 v 12:08 | Moniqa
Demi zazpívá písničku od Britney Spears ..Na video music awards touto písní jí vzdá hold!Dále také bude zpívat třeba Selena Gomez rozpis:

Photoshoot For Album ! | News

10. srpna 2011 v 15:27 | Moniqa
Právě jsem dostala zprávu , že Demi se fotí pro své album .Bude to úplně nový photoshoot .Myslím že se máme na co těšit :)

ET ONLINE Interwiev | News

9. srpna 2011 v 20:32 | Moniqa
Demi Lovato udělala rozhovor s ET ONLINE o své minulosti, o svých problémech a o comebacku ! : Malá velká hvězda Disney Channel Demi Lovato se vrací po svých těkých problémech. :Demi říká : Když někdo pil punč i v letadle je to prostě problém ,problém keẗerý jsem musela řešit..Proto jsem nastoupila na léčbu..Dál to už nějak nechci rozvádět , protože to všichní ví, myslím že všichni vý to co jsem zažila :(..Bohužel je to tak,ale udělala jsem za tým tlustou čáru a chci se pohnout dopředu! 20 září mě má vyjít nová deska takže je to takový můj Comeback! :) První singl z alba se jmenuje Skyscraper a chtěla jsem aby byl takovou hymnou pro všechny dívky na tomto světě ,kteří zažívají něco strašného..Můžeto být klidně šikaná, ubližovaní, anorexie a mnoho a mnoho dalších problémů..Doufám že ta píseń (Hymna) dívky povzbudí a nakopne je aby s tím něco dělali! Všem samozřejně přeji aby ze všech porblému vyšli bez jakýchkoliv škrábancu...Vaše Demi!

Sober Is Sexi | News

5. srpna 2011 v 11:43 | Moniqa
Demi Lovato byla nedávno zveřejněna v čsopise Seventeen .V rozhovoru uvedla proč už nehodluje alkoholu a drogám : Demi : Takže jak bych to měla říci prostě si ted užívám života a myslím že to je to hlavní...každý z nás to potřebuje . Zažít nějakou zábavu , pobavit se s přáteli atd... Já jsem měla poruchu jídla a byla jsem v léčebně . Teď se musím stále hlídat , protože to byla moje závislost musím být každým dnem opatrnější a opatrnější..Ale vítězím nad mou závislostí a mám strašně dobrý pocit z toho že jsem někdo! Ne troska ,ale člověk který se rád baví rád poslouchá muziku a miluje modu! ,řekla Demi pro časopis Seventeen.

Vote For Demi At 2011 TCAs | News

2. srpna 2011 v 11:25 | Moniqa
Než přejdu k článku ...stále mi nejdou přidívat komentáře...pokažde mě to napíše součet je nesprávný je to ted už druhý den..! Nevíte někdo co s tím je nebo popříkladně co mám udělat???? díky!


Pro Demi můžete hlasovat každý den!!! A to v kategoriích:
001.Choice Tv Comedy Actress
002.Choice Twit
003.Summer Music Star Female
004.Summer Song

Vote For Demi At The 2011 Alma Awards

29. července 2011 v 18:53 | Moniqa
Demi je nominována na Alma Awards 2011 za televizní roli ve známé dětské stanici "Disney Channel" za roli Sonny With A Chance. Můžete se zaregistrovat a hlasovat pro ní...můžete hlasovat každý den! : tady .Nezapomeňte hlasovat i na TEEN CHOICE AWARDS!

Talks Pop Song

25. července 2011 v 10:30 | Moniqa
Demi mluví o svém novém singlu Skyscraper s televizní stanicí VH1:
VH1: Co nám můžete říct o době , kdy vznikala píseň Skyscraper?
Demi: Náhrála jsem to před rokem...a když jsem jí pak slyšela...Musela jsem říci WOW!Byla jsem k písni strašně citově vázaná a prostě ta píseň je vlastně moje JÁ a myslím si , že to co je v písni zažili i mojí fanoušci...nějaké sklamaní..nějaké odvrácení...Když si vzpomínám tak ta píseň byla "volání o pomoc", protože jsem nastupovala na léčení.Po léčení jsem se snažila přednatáčet Skyscraper , protože se mi hlas úplně změnil.Nikdy jsem nebyla tak emotivně zraněná jak při nahrávání této písně..Hodněkrát jsem i ve studiu plakala...,ale jsem ráda , že jsem se tak světu otevřela ! :)

3rd Album Will Be Released In September!

23. července 2011 v 10:11 | Moniqa
Mám tu pro vás informaci , že nové ...(v pořadí 3) album výjde 20.září.2011 ... No to už je za cvhíli !!! :D Máme se na co těšit... A změnila jsem si přezdívku , protože se jmenuji Monika... A katy mi nějak nesedělo.. :) No...třeba se od Demi dočkáme i Turné!

AOL Interview

22. července 2011 v 11:11 | Katy
Demi Lovato - demi-lovato fan art
Demi udělala rozhovor s AOL Music:

?Byla jste nadšená s recenzí nového singlu " Skyscraper" .Jaká je vaše reakce na všechnu chválu a podporu?
Demi : Tam toho bylo tolik pozitivního, že jsem to mu ani nemohla z počátku uvěřit...Slyšela jsem , že lidé , jako Katy Perry a Kelly Clarkson respektují mou hudbu a dokonce se jím líbí :) Moc všem děkuji.Je to opravdu úžasné ...Někteří lidé, na které jsem vzhlížela si dokonce na mě udělali čas na Twiiteru...Prostě jedním slovem všem moc děkuji!

Live Chat With Demi

21. července 2011 v 10:54 | Katy
Nezapoměňte , že si již dnes můžete popovídat s Demi Lovato na náš čas to je ve 4 hodiny ráno :// Takže komu se nechce spát???? :D

Live Chat With DemiThis Thursday

20. července 2011 v 16:17 | Katy
Je to tu opět!!! Můžete mluvit sa Demi! Již tento čtvrtek se bude konat live chat na Cambio..Můžete se zeptat Demi na několik otázek ...také získat více informací. Skyscraper je na iTunes stále 1 ve stahování VEVO oznámilo , že nový singl je mezi top 3 nejpřehrávanějších ! Demi se proto rozhodla , že poděkuje fanouškům nějakým dárečkem a tím je live chat na Cambio!

Skyscraper Top 10 On iTunes

12. července 2011 v 19:11 | Katy
Skyscraper se dostal do Top10 nejstahovanějších písních na iTunes za jeden den! WOW

Buy Skycraper In iTunes

12. července 2011 v 19:02 | Katy


Ano! Pokud chcete klip vidět první můžete si ho koupit na iTunes ,ale podle mě se počkat vyplatí...:)
(Takový članek nijaký ...ale tak kdo má chuť tak ať vlítne na iTunes)

DEMI TALKS ABOUT HER NEW SINGLE SKYSCRAPER

12. července 2011 v 10:57 | Katy


Demi Lovato prozradila pro časopis "Seventeen" něco o písni a také o jejím vnitřním já!

"Ahoj všichni! Pokud jste ještě neslyšeli o mé nové písni ....Jmenuje se Skycraper a můžete si jí 12.7 stáhnout na iTunes.
Tato píseň je velmi osobní protože je inspirovaná mým bojem a mou cestou, které jsem v minulém roce prožila.Doufám že na světě jsou takoví lidé , kterí umí vzdorovat překáškám bez ohledu na okolnosti.Já osobně mám problémy každý den...Ale můžu vám dát radu jednu hodně důležitou radu vždy pokud budete v nějaké tisní nebojte se požádat o pomoc!
Nahrávání této písně byl neskutečně vynikající proces...bylo to emotivní ale zároveň humorné! A nemohla jsem si přát spolupracovat s lepší producentem než je Toby Gad.
Toby je jeden z nejúžasnějších lidí , které znám....
Mé přání pro tuto píseň je aby byla inspirací pro ostatní lidi v tomhle světě aby ti lidé šli kupředu bez ohledu na to jaké jsou šance!"

Je to prostě úžasný člověk!

Skysraper July 13 on E!

11. července 2011 v 20:28 | Katy


A je to tady!Už brzy bude světová premiéra nového songu Demi Lovato Skysraper!13 července v 19 hodin amerického času a 23.30 .Spolu s exluzivním rozhovorem v show "Ryan Secrets".VEVO tuto písní zveřejní 14.7.Hudební video natočil uznávaný režiser MArk Pellington.Já osobně věřím , že to bude super!

Teen Choice Awards 2011 - Nominess

11. července 2011 v 18:36 | Katy


Mám tu pro vás nominaci na Teen Choice Awards 2011.7.srpna.2011 se to bude vysílat na americké televizi Fox! Za Demi Lovato můžete hlasovat http://www.teenchoiceawards.com/ . Demi je nominovaná v kategorii " Herečka v hlavní roli " za svůj výkon v seriálu " Sonny with a chance" společne se Selenou a Miley!
Demi to debut "Skyscraper" in tuesday

11. července 2011 v 9:32 | Katy


Nový song Demi "Skysraper" bude již v úterý , což je zítra.Debut bude probíhat v rozhlasovém pořadu "Ryan Seacreast's".Toto je velké první vydání nějakého singlu od doby , kdy se léčila.Demi Lovato zároveň MTV prozradila , že chce do svých písní styl RnB.Díky svému novému albu Demi čeká , že bude vzorem mnoha dívek :) . Přeju jí aby jí to vyšlo :)
 
 

Reklama