AOL Interview

22. července 2011 v 11:11 | Katy |  News
Demi Lovato - demi-lovato fan art
Demi udělala rozhovor s AOL Music:

?Byla jste nadšená s recenzí nového singlu " Skyscraper" .Jaká je vaše reakce na všechnu chválu a podporu?
Demi : Tam toho bylo tolik pozitivního, že jsem to mu ani nemohla z počátku uvěřit...Slyšela jsem , že lidé , jako Katy Perry a Kelly Clarkson respektují mou hudbu a dokonce se jím líbí :) Moc všem děkuji.Je to opravdu úžasné ...Někteří lidé, na které jsem vzhlížela si dokonce na mě udělali čas na Twiiteru...Prostě jedním slovem všem moc děkuji!

?Myslíte si , že by z těch pozitivních recenzí od všemožných hudebních či nehudebních hvězd mohla vzniknout nějaká spolupráce?
Demi : Moc ráda bych s nimi spolupracovala...Třeba v budoucnu..Toto je jedná z mích položek na seznamu přání :).

?Kdo pracoval s vámi na vašem novém albu?
Demi : Pracovala jsem s producentem a skladatelem Tobby Gad a jmenuju jěště několik lidí Dan Pringle , Leah Haywood ti jsou z Dreamlab production. Je to úžasné jak jsme spolu dali hromadu věcí dohromady.Pracovala jsem s Ryanem Tedder a další den se skupinou OneRepublic.Take s Timem James a s Antonina Armato z RockMafia.Jsem opravdu nadšená že jsem pracovala s takovými úžasnými lidmi!

?Bude zbytek alba stejně tak emotivně silný jako píseň Skyscraper?
Demi : Album bude mnohem lehčí.. S Skysraper jsme chtěli vyjít z brány a ukázat lidem nějakou hodně emotivní píseň.Celé album je spíš RaB.Je tam hodně vokálů ...,takže je to opravdu můj zpěv.

Omlovám se ...ale jedem na oběd do restaurace tk to nestihnu přeložit....Tady je to z Google...Je to sice takové po českém jazyce nesmyslné..ale základ tam je ! :

Myslíte si, atribut některé problémy, které vás poslal na léčení do začátku tlak dítěte slávě a vyrůstající ve světle reflektorů?

Ne My problémy pramení z dalších věcí, které se stalo v mém dětství. Jsou problémy, které každá dívka se zabývá, ať už v záři reflektorů, nebo ne. Řezání se stalo tak běžným s tolika dívek a téměř v každé rodině lidé se snažili, nebo experimentoval s ním a tam je závislost všude. To nemusí nutně pocházet z bytí citace konec citátu dětská hvězda.

Takže nemáte pocit, že žádný zvýšený tlak, který právě nedávno propuštěn z léčení a že vrazil zpět do oka veřejnosti? Jsi ještě velmi mladý.

Nemyslím si, že jsem opravdu mladý, protože jsem žil tolik života a prošli hodně. Ale pro nejvíce se rozdělit, to neznamená, že o nic snazší, že se před kamerami, zatímco já se snažím být v zotavení z poruchy příjmu potravy. Ale to je to, co mám rád dělá, a nic je nezastaví mi dělat to, co miluji a inspirovat lidi, aby se zdokonalili.

Ale tam se, že okamžik, kdy se domníváte, vystoupit z reflektoru dohromady.

Jo, určitě musel přehodnotit svůj život všemi možnými způsoby, a musel jsem za ne návrat k herectví a hudbu jako jednu z možností. Nakonec, na konci dne, mé zdraví a můj stav mysli je mnohem důležitější než kariéra. Ale já jsem si pomyslel: "Hudba je něco, co mě drží zdraví a že se mi zachránil život na jednom místě, a líbí se mi to a nehodlám se jí vzdát."

Mohu zůstat zdravý a můžu to najednou. Existuje mnoho dalších umělců a hudebníků a herců, kteří to udělali. Stejně jako Robert Downey Jr., on zřejmě zabýval hodně a on byl schopný udržet svou střízlivost a jeho kariéra ve stejnou dobu. I druh podívat se na něj jako inspirace. A to není jediný, a tak jsem viděl, že je to možné. Vzala jsem odtrhnout se od něj a cítil skvěle, ale teď jsem nadšený a jsem připraven vrátit se do toho.

Říkáte, že nemáte pocit, že mladí, protože vše, co jste prožili. Máte pocit, že jste ztratili své dětství, na tyto otázky?

Ne I když mi bylo 5 let, chtěla jsem se odstěhovat a mít vlastní byt. Vzpomínám si, ptát moje máma, a ona byla jako, "Ne! Jste 5! "Myslím, že někteří lidé jsou prostě tak narodili a je požehnáním i prokletím zároveň. Musíte se vypořádat s tím, co jste dostali. Nemyslím si, že jsem byl okraden o dětství.

Proč jste se rozhodl mluvit tak otevřeně o své problémy a to, co jste prošli?

Protože vím, že když jsem použít svůj hlas, aby mluvil s jedním člověkem, nebo jedna rodina, pak jsem udělal mé strany. Mám pocit, že to není náhoda, že Bůh mě přes to všechno, a také mi dal hlas, že mám. Mám pocit, že můj cíl na Zemi je mnohem větší než být jen zpěvák, hudebník a herečka. Myslím, že je navázat kontakt s lidmi a zvýšit povědomí o těchto otázkách, že není mnoho lidí mluví o.

Je cílem, aby se lidé, kteří se potýkají s podobnými problémy jako otevřené, aby se mluví o svých problémech, nebo je to zabránit ostatním lidem z obětí těchto návyků na prvním místě?

Myslím, že obojí. Rád bych vidět lidi, získat pomoc pro problémy, které jsem mluvil o mě, a jako příklad a říct: "Wow, tam je život mimo tuto závislost a to poruchy příjmu potravy." Myslím, že pro mě, je-li to zabraňuje někdo z jít po cestě, které jsem udělal, nebo je-li někdo zachrání život, protože oni si vyberou, jak získat pomoc, pak jsem udělal mé strany.

Myslíte si, že sami mají být navráceny, na tomto místě?

Ne, tohle je trvalý proces a nejtěžší část o těchto onemocnění je, že jsou věci, které budu muset čelit každý den po zbytek svého života. Budu zkazit a já nebudu být dokonalý, ale pokud se snažím každý den dostat lepší a lepší já, pak já jsem o krok napřed, kde jsem byl předtím.

Máte nějaké obavy, že byste mohla být označena jako jen další problémové dítě, hvězda, která šla na rehabilitaci, a že toto označení by mohly následovat po zbytek své kariéry?

Doufám, že moje hudba je hlasitější než můj osobní život. Ať už je to můj datování život, nebo můj osobní problémy a zápasy, doufám, že moje hudba je hlasitější než to. Mým cílem je, aby neměly být označovány jako, že.

Vzhledem k tomu, že jste hovořil datování života - to jsou fámy, že chodíte Ryan Phillippe pravda?

Wow, to je opravdu k smíchu. Myslím, že když jste v Hollywoodu, lidé si odkaz do většiny náhodných lidí. Já ani nevím, kde to vzalo. Myslím, že je to opravdu zábavné a některé fámy jsou jen blázen. Myslím, že tento druh se stane, když lidé chtějí roztrhat vás. Ale ne, to není pravda.

"Mrakodrap", je o lidech, kteří se snaží strhnout vás dolů a stoupající nad tím, a to jistě hovoří do osobního boje, ale dělal ne vlastně napsat. Píšete některé z písní na nové album?

Album je vlastně skoro hotový, a jo, já jsem co-psaný mnoho písní. Jsem opravdu nadšený, co se z ní a jsem na to hrdý. I když jsem se psát o "Skyscraper," jsem ještě měl obrovský citový vztah k ní a chtěl jsem zaznamenat, protože jsem si tak hrdí.

Jaký bude další singl?

Nemáme to ještě vybrali, protože jsme stále pracujeme na mnoha písní. Ale to bude jen otázka týdnů, než se rozhodneme. My všichni jsme opravdu nadšeni a já jsem doufal, že to bude něco mnohem lehčí, dance-y. Nejsem typ umělce Adele, kde chci zpívat všechny balady a všechny emocionální písně po celou dobu. I přesto se chtějí pobavit, a já jsem chtěl zpívat, co chcete poslouchat.

Co posloucháte právě teď?

Mnoho Nicki Minaj!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sel>3 (selenaweb-fan) | Web | 22. července 2011 v 14:42 | Reagovat

No, asi třičtvrtě z nich jsem je o to poprosila ale nikdo nezareagoval.. :(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama